ILC0402ER39NK Vishay Dale
ilc0402.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 39NH 150MA 1.2 OHM SMD
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ILC0402ER39NK
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILC0402ER39NK Виробник : Vishay / Dale DALES02942_1-2565847.pdf Fixed Inductors 39nH 10%