ILC0402ER3N3S
ILC0402ER3N3S Vishay / Dale
ilc0402.pdf
Виробник: Vishay / Dale
RF Inductors - SMD 3.3nH 9.1%
на замовлення 1112 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 26
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.3NH 300MA 190 MOHM.
Інші пропозиції ILC0402ER3N3S
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILC0402ER3N3S Виробник : Vishay Dale ilc0402.pdf Description: FIXED IND 3.3NH 300MA 190 MOHM