ILC0402ER3N9S
ILC0402ER3N9S Vishay / Dale
ilc0402.pdf
Виробник: Vishay / Dale
RF Inductors - SMD 3.9nH 7.8%
на замовлення 39059 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 43
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.9NH 300MA 220 MOHM.
Інші пропозиції ILC0402ER3N9S
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILC0402ER3N9S Виробник : Vishay Dale ilc0402.pdf Description: FIXED IND 3.9NH 300MA 220 MOHM