ILC0402ER47NK Vishay Dale
ilc0402.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 47NH 150MA 1.3 OHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ILC0402ER47NK
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILC0402ER47NK Виробник : Vishay / Dale ilc0402.pdf RF Inductors - SMD 47nH 10%