ILC0402ER4N7S
ILC0402ER4N7S Vishay / Dale
ilc0402.pdf
Виробник: Vishay / Dale
RF Inductors - SMD 4.7nH 6.4%
на замовлення 13787 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 43
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7NH 300MA 240 MOHM.
Інші пропозиції ILC0402ER4N7S
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILC0402ER4N7S Виробник : Vishay Dale ilc0402.pdf Description: FIXED IND 4.7NH 300MA 240 MOHM