ILC0402ER5N6S
ILC0402ER5N6S Vishay / Dale
ilc0402.pdf
Виробник: Vishay / Dale
RF Inductors - SMD 5.6nH 5.3%
на замовлення 34846 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 43
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 5.6NH 300MA 270 MOHM.
Інші пропозиції ILC0402ER5N6S
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILC0402ER5N6S Виробник : Vishay Dale ilc0402.pdf Description: FIXED IND 5.6NH 300MA 270 MOHM