ILC0402ER6N8K
ILC0402ER6N8K Vishay / Dale
ilc0402.pdf
Виробник: Vishay / Dale
RF Inductors - SMD 6.8nH 10%
на замовлення 5737 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 26
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 6.8NH 250MA 320MOHM SM.
Інші пропозиції ILC0402ER6N8K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILC0402ER6N8K Виробник : Vishay Dale ilc0402.pdf Description: FIXED IND 6.8NH 250MA 320MOHM SM