ILC0402ER8N2K Vishay Dale
ilc0402.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 8.2NH 250MA 370 MOHM
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ILC0402ER8N2K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILC0402ER8N2K Виробник : Vishay / Dale ilc0402-223178.pdf Fixed Inductors 8.2nH 10%