ILC0603ER10NK
ILC0603ER10NK Vishay / Dale
ilc0603-223182.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Fixed Inductors 10nH 10%
на замовлення 7000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10NH 300MA 260 MOHM.
Інші пропозиції ILC0603ER10NK
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILC0603ER10NK ILC0603ER10NK Виробник : Vishay Dale ilc0603.pdf Description: FIXED IND 10NH 300MA 260 MOHM