ILC0603ER1N5S
ILC0603ER1N5S Vishay Dale
ilc0603.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 1.5NH 300MA 100 MOHM
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ILC0603ER1N5S
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILC0603ER1N5S Виробник : Vishay ilc0603.pdf SMD
на замовлення 86200 шт:
ILC0603ER1N5S ILC0603ER1N5S Виробник : Vishay / Dale ilc0603-223182.pdf Fixed Inductors 1.5nH 20%