ILC0603ER2N2S
ILC0603ER2N2S Vishay / Dale
ilc0603.pdf
Виробник: Vishay / Dale
RF Inductors - SMD 2.2nH 13.6%
на замовлення 41836 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 39
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2NH 300MA 100 MOHM.
Інші пропозиції ILC0603ER2N2S
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILC0603ER2N2S ILC0603ER2N2S Виробник : Vishay Dale ilc0603.pdf Description: FIXED IND 2.2NH 300MA 100 MOHM