ILC0603ER2N7S
ILC0603ER2N7S Vishay Dale
ilc0603.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 2.7NH 300MA 100 MOHM
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ILC0603ER2N7S
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILC0603ER2N7S Виробник : Vishay ilc0603.pdf SMD
на замовлення 86200 шт:
ILC0603ER2N7S ILC0603ER2N7S Виробник : Vishay ilc0603-223182.pdf Fixed Inductors 2.7nH TOL 0.3