ILC0603ER4N7S
ILC0603ER4N7S Vishay Dale
ilc0603.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 4.7NH 300MA 160 MOHM
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ILC0603ER4N7S
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILC0603ER4N7S Виробник : Vishay ilc0603.pdf SMD
на замовлення 86200 шт:
ILC0603ER4N7S ILC0603ER4N7S Виробник : Vishay / Dale ilc0603.pdf RF Inductors - SMD 4.7nH 6.4%