ILC0603ER5N6S
ILC0603ER5N6S Vishay / Dale
ilc0603.pdf
Виробник: Vishay / Dale
RF Inductors - SMD 5.6nH 5.3%
на замовлення 52362 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 39
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 5.6NH 300MA 180 MOHM.
Інші пропозиції ILC0603ER5N6S
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILC0603ER5N6S Виробник : Vishay ilc0603.pdf SMD
ILC0603ER5N6S ILC0603ER5N6S Виробник : Vishay Dale ilc0603.pdf Description: FIXED IND 5.6NH 300MA 180 MOHM