ILE22110AWS
ILE22110AWS TE CONNECTIVITY - ALCOSWITCH
Виробник: TE CONNECTIVITY - ALCOSWITCH
Description: TE CONNECTIVITY - ALCOSWITCH - ILE22110AWS - LED-Kontrollleuchte für Panelmontage, Schraubklemme, Weiß, 110 VAC, 22.5 mm, IP20, IP65
tariffCode: 85312020
productTraceability: No
LED-Farbe: Weiß
Lichtstärke: -
rohsCompliant: YES
Durchlassstrom If: -
euEccn: NLR
isCanonical: Y
Montagelochdurchmesser: 22.5mm
hazardous: false
Betriebsspannung: 110VAC
rohsPhthalatesCompliant: YES
IP- / NEMA-Schutzart: IP20, IP65
usEccn: EAR99
Produktpalette: ILE Series
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 600 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TE CONNECTIVITY - ALCOSWITCH - ILE22110AWS - LED-Kontrollleuchte für Panelmontage, Schraubklemme, Weiß, 110 VAC, 22.5 mm, IP20, IP65, tariffCode: 85312020, productTraceability: No, LED-Farbe: Weiß, Lichtstärke: -, rohsCompliant: YES, Durchlassstrom If: -, euEccn: NLR, isCanonical: Y, Montagelochdurchmesser: 22.5mm, hazardous: false, Betriebsspannung: 110VAC, rohsPhthalatesCompliant: YES, IP- / NEMA-Schutzart: IP20, IP65, usEccn: EAR99, Produktpalette: ILE Series, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Інші пропозиції ILE22110AWS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILE22110AWS ILE22110AWS Виробник : TE Connectivity Industrial Panel Mount Indicators / Switch Indicators LED INDICATOR WHITE 110V AC