Продукція > VISHAY > ILHB1206ER601V.
ILHB1206ER601V.
ILHB1206ER601V. VISHAY
3098619.pdf
Виробник: VISHAY
Description: VISHAY - ILHB1206ER601V. - FERRITE BEAD, 0.1OHM, 2.5A, 1206
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 1.1mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.1ohm
Qualifikation: -
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 1206 [3216 Metric]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 2.5A
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 600ohm
Produktpalette: ILHB Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: SMD
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 1.6mm
directShipCharge: 25
на замовлення 3211 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 51
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - ILHB1206ER601V. - FERRITE BEAD, 0.1OHM, 2.5A, 1206, tariffCode: 85051190, Produkthöhe: 1.1mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.1ohm, Qualifikation: -, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 1206 [3216 Metric], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 2.5A, Produktlänge: 3.2mm, euEccn: NLR, Impedanz: 600ohm, Produktpalette: ILHB Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: SMD, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1.6mm, directShipCharge: 25.