ILSB0603ER1R5K
ILSB0603ER1R5K Vishay / Dale
ilsb0603.pdf
Виробник: Vishay / Dale
RF Inductors - SMD 1.5uH 10%
на замовлення 1364 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 32
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.5UH 25MA 800 MOHM.
Інші пропозиції ILSB0603ER1R5K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILSB0603ER1R5K ILSB0603ER1R5K Виробник : Vishay Dale ilsb0603.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 25MA 800 MOHM