ILSB0603ER1R8K
ILSB0603ER1R8K Vishay / Dale
ilsb0603.pdf
Виробник: Vishay / Dale
RF Inductors - SMD 1.8uH 10%
на замовлення 3570 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 32
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.8UH 25MA 950 MOHM, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 950mOhm Max, Q @ Freq: 35 @ 10MHz, Frequency - Self Resonant: 64MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 10 MHz, Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric), Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Inductance: 1.8 µH, Current Rating (Amps): 25 mA.
Інші пропозиції ILSB0603ER1R8K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILSB0603ER1R8K ILSB0603ER1R8K Виробник : Vishay Dale ilsb0603.pdf Description: FIXED IND 1.8UH 25MA 950 MOHM
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 950mOhm Max
Q @ Freq: 35 @ 10MHz
Frequency - Self Resonant: 64MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 10 MHz
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Inductance: 1.8 µH
Current Rating (Amps): 25 mA