ILSB0603ER3R9K
ILSB0603ER3R9K Vishay / Dale
ilsb0603.pdf
Виробник: Vishay / Dale
RF Inductors - SMD 3.9uH 10%
на замовлення 1270 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 27
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.9UH 15MA 1.7 OHM SMD.
Інші пропозиції ILSB0603ER3R9K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILSB0603ER3R9K ILSB0603ER3R9K Виробник : Vishay Dale ilsb0603.pdf Description: FIXED IND 3.9UH 15MA 1.7 OHM SMD