ILSB0603ER47NM
ILSB0603ER47NM Vishay / Dale
ilsb0603.pdf
Виробник: Vishay / Dale
RF Inductors - SMD .047uH 20%
на замовлення 1469 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 27
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 47NH 50MA 150 MOHM SMD.
Інші пропозиції ILSB0603ER47NM
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILSB0603ER47NM ILSB0603ER47NM Виробник : Vishay Dale ilsb0603.pdf Description: FIXED IND 47NH 50MA 150 MOHM SMD