Продукція > VISHAY DALE > ILSB0603ER68NM
ILSB0603ER68NM
ILSB0603ER68NM Vishay Dale
ilsb0603.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 68NH 50MA 250 MOHM SMD
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ILSB0603ER68NM
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILSB0603ER68NM ILSB0603ER68NM Виробник : Vishay / Dale ilsb0603-239791.pdf Ferrite Beads .068uH 20%