ILSB0603ER6R8K
ILSB0603ER6R8K Vishay / Dale
ilsb0603.pdf
Виробник: Vishay / Dale
RF Inductors - SMD 6.8uH 10%
на замовлення 5460 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 6.8UH 15MA 1.7 OHM SMD.
Інші пропозиції ILSB0603ER6R8K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILSB0603ER6R8K ILSB0603ER6R8K Виробник : Vishay Dale ilsb0603.pdf Description: FIXED IND 6.8UH 15MA 1.7 OHM SMD