Продукція > VISHAY DALE > ILSB0603ER82NM
ILSB0603ER82NM
ILSB0603ER82NM Vishay Dale
ilsb0603.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 82NH 50MA 250 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 250mOhm Max
Q @ Freq: 10 @ 50MHz
Frequency - Self Resonant: 245MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 50 MHz
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Inductance: 82 nH
Current Rating (Amps): 50 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 82NH 50MA 250 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 250mOhm Max, Q @ Freq: 10 @ 50MHz, Frequency - Self Resonant: 245MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 50 MHz, Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric), Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Inductance: 82 nH, Current Rating (Amps): 50 mA.