Продукція > VISHAY DALE > ILSB0805ER120K
ILSB0805ER120K
ILSB0805ER120K Vishay Dale
ilsb0805.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 12UH 15MA 1.25 OHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.25Ohm Max
Q @ Freq: 50 @ 2MHz
Frequency - Self Resonant: 26MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2 MHz
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm)
Inductance: 12 µH
Current Rating (Amps): 15 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 12UH 15MA 1.25 OHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.25Ohm Max, Q @ Freq: 50 @ 2MHz, Frequency - Self Resonant: 26MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2 MHz, Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric), Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm), Inductance: 12 µH, Current Rating (Amps): 15 mA.
Інші пропозиції ILSB0805ER120K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILSB0805ER120K ILSB0805ER120K Виробник : Vishay / Dale ilsb0805.pdf RF Inductors - SMD 12uH 10%