ILSB0805ER2R7K
ILSB0805ER2R7K Vishay / Dale
ilsb0805.pdf
Виробник: Vishay / Dale
RF Inductors - SMD 2.7uH 10%
на замовлення 3755 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.7UH 30MA 750 MOHM.
Інші пропозиції ILSB0805ER2R7K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILSB0805ER2R7K ILSB0805ER2R7K Виробник : Vishay Dale ilsb0805.pdf Description: FIXED IND 2.7UH 30MA 750 MOHM