ILSB0805ER3R9K
ILSB0805ER3R9K Vishay / Dale
ilsb0805.pdf
Виробник: Vishay / Dale
RF Inductors - SMD 3.9uH 10%
на замовлення 981 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.9UH 30MA 900MOHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 900mOhm Max, Q @ Freq: 45 @ 10MHz, Frequency - Self Resonant: 44MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 10 MHz, Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric), Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm), Inductance: 3.9 µH, Current Rating (Amps): 30 mA.
Інші пропозиції ILSB0805ER3R9K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILSB0805ER3R9K ILSB0805ER3R9K Виробник : Vishay Dale ilsb0805.pdf Description: FIXED IND 3.9UH 30MA 900MOHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 900mOhm Max
Q @ Freq: 45 @ 10MHz
Frequency - Self Resonant: 44MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 10 MHz
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm)
Inductance: 3.9 µH
Current Rating (Amps): 30 mA