ILSB0805ER5R6K
ILSB0805ER5R6K Vishay / Dale
ilsb0805.pdf
Виробник: Vishay / Dale
RF Inductors - SMD 5.6uH 10%
на замовлення 2470 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 5.6UH 15MA 900MOHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 900mOhm Max, Q @ Freq: 45 @ 4MHz, Frequency - Self Resonant: 37MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 4 MHz, Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric), Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm), Inductance: 5.6 µH, Current Rating (Amps): 15 mA.
Інші пропозиції ILSB0805ER5R6K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILSB0805ER5R6K ILSB0805ER5R6K Виробник : Vishay Dale ilsb0805.pdf Description: FIXED IND 5.6UH 15MA 900MOHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 900mOhm Max
Q @ Freq: 45 @ 4MHz
Frequency - Self Resonant: 37MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 4 MHz
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm)
Inductance: 5.6 µH
Current Rating (Amps): 15 mA