Продукція > VISHAY DALE > ILSB1206ER120K
ILSB1206ER120K
ILSB1206ER120K Vishay Dale
ilsb1206.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 12UH 15MA 1.05 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.05Ohm Max
Q @ Freq: 45 @ 2MHz
Frequency - Self Resonant: 26MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2 MHz
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm)
Inductance: 12 µH
Current Rating (Amps): 15 mA
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: FIXED IND 12UH 15MA 1.05 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.05Ohm Max, Q @ Freq: 45 @ 2MHz, Frequency - Self Resonant: 26MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2 MHz, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm), Inductance: 12 µH, Current Rating (Amps): 15 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILSB1206ER120K ILSB1206ER120K Виробник : Vishay / Dale ilsb1206.pdf RF Inductors - SMD 12uH 10%