ILSB1206ER150K
ILSB1206ER150K Vishay / Dale
ilsb1206.pdf
Виробник: Vishay / Dale
RF Inductors - SMD 15uH 10%
на замовлення 3123 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 15UH 5MA 700 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 700mOhm Max, Q @ Freq: 45 @ 1MHz, Frequency - Self Resonant: 22MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm), Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 5 mA.
Інші пропозиції ILSB1206ER150K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILSB1206ER150K ILSB1206ER150K Виробник : Vishay Dale ilsb1206.pdf Description: FIXED IND 15UH 5MA 700 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 700mOhm Max
Q @ Freq: 45 @ 1MHz
Frequency - Self Resonant: 22MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm)
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 5 mA