ILSB1206ER1R8K
ILSB1206ER1R8K Vishay / Dale
ilsb1206.pdf
Виробник: Vishay / Dale
RF Inductors - SMD 1.8uH 10%
на замовлення 1719 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.8UH 50MA 500 MOHM.
Інші пропозиції ILSB1206ER1R8K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILSB1206ER1R8K ILSB1206ER1R8K Виробник : Vishay Dale ilsb1206.pdf Description: FIXED IND 1.8UH 50MA 500 MOHM