ILSB1206ER270K
ILSB1206ER270K Vishay / Dale
ilsb1206-1762379.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Fixed Inductors 27uH 10%
на замовлення 2075 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 27UH 5MA 900 MOHM SMD.
Інші пропозиції ILSB1206ER270K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILSB1206ER270K ILSB1206ER270K Виробник : Vishay Dale ilsb1206.pdf Description: FIXED IND 27UH 5MA 900 MOHM SMD