ILSB1206ER3R9K
ILSB1206ER3R9K Vishay / Dale
ilsb1206.pdf
Виробник: Vishay / Dale
RF Inductors - SMD 3.9uH 10%
на замовлення 3418 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.9UH 50MA 800 MOHM.
Інші пропозиції ILSB1206ER3R9K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILSB1206ER3R9K ILSB1206ER3R9K Виробник : Vishay Dale ilsb1206.pdf Description: FIXED IND 3.9UH 50MA 800 MOHM