Продукція > VISHAY DALE > ILSB1206ER47NM
ILSB1206ER47NM
ILSB1206ER47NM Vishay Dale
ilsb1206.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 47NH 300MA 150MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 150mOhm Max
Q @ Freq: 20 @ 50MHz
Frequency - Self Resonant: 368MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 50 MHz
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm)
Part Status: Active
Inductance: 47 nH
Current Rating (Amps): 300 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 47NH 300MA 150MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 150mOhm Max, Q @ Freq: 20 @ 50MHz, Frequency - Self Resonant: 368MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 50 MHz, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm), Part Status: Active, Inductance: 47 nH, Current Rating (Amps): 300 mA.
Інші пропозиції ILSB1206ER47NM
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILSB1206ER47NM ILSB1206ER47NM Виробник : Vishay / Dale ilsb1206.pdf RF Inductors - SMD .047uH 20%