ILUM-DE-1K277-NL
ILUM-DE-1K277-NL Iluminar Lighting
Виробник: Iluminar Lighting
Description: HPS 1000W DE GROW LIGHT 277V
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 24" L x 10" W x 10" H (609mm x 249mm x 249mm)
Configuration: Single
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 277V
Написати відгук
Description: HPS 1000W DE GROW LIGHT 277V, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 24" L x 10" W x 10" H (609mm x 249mm x 249mm), Configuration: Single, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 277V, Applications: General Purpose Lighting, Base Type: K12 x 30s, Can Replace Lamps: General Purpose Lamps, Part Status: Active.