ILUM-DE-N756-24
ILUM-DE-N756-24 Iluminar Lighting
Виробник: Iluminar Lighting
Description: 750/600W DE GROW LIGHT 120V/240V
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 24" L x 10" W x 10" H (609mm x 249mm x 249mm)
Configuration: Single
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 120V, 240V
Написати відгук
Description: 750/600W DE GROW LIGHT 120V/240V, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 24" L x 10" W x 10" H (609mm x 249mm x 249mm), Configuration: Single, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 120V, 240V, Applications: General Purpose Lighting, Base Type: K12 x 30s, Can Replace Lamps: General Purpose Lamps, Part Status: Active.