IM01ES150K Vishay Dale
IM_Series.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 15UH 118MA 3.4 OHM TH
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.078" Dia x 0.200" L (1.98mm x 5.08mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 3.4Ohm Max
Q @ Freq: 40 @ 2.5MHz
Frequency - Self Resonant: 26MHz
Material - Core: Iron
Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz
Part Status: Obsolete
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 118 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 15UH 118MA 3.4 OHM TH, Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.078" Dia x 0.200" L (1.98mm x 5.08mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 3.4Ohm Max, Q @ Freq: 40 @ 2.5MHz, Frequency - Self Resonant: 26MHz, Material - Core: Iron, Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz, Part Status: Obsolete, Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 118 mA.