IM01RU1R0K Vishay Dale
IM_Series.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 1UH 435MA 250 MOHM TH
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.078" Dia x 0.200" L (1.98mm x 5.08mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 250mOhm Max
Q @ Freq: 40 @ 25MHz
Frequency - Self Resonant: 190MHz
Material - Core: Iron
Inductance Frequency - Test: 25 MHz
Part Status: Obsolete
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 435 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 435MA 250 MOHM TH, Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.078" Dia x 0.200" L (1.98mm x 5.08mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 250mOhm Max, Q @ Freq: 40 @ 25MHz, Frequency - Self Resonant: 190MHz, Material - Core: Iron, Inductance Frequency - Test: 25 MHz, Part Status: Obsolete, Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 435 mA.