IM02BH100K
IM02BH100K Vishay / Dale
im-223232.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Fixed Inductors SL/BR/BK/BK/SL 10uH
на замовлення 1620 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 130MA 3.7 OHM TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 3.7Ohm Max, Q @ Freq: 55 @ 7.9MHz, Frequency - Self Resonant: 50MHz, Material - Core: Iron, Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz, Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 130 mA.
Інші пропозиції IM02BH100K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IM02BH100K IM02BH100K Виробник : Vishay Dale IM_Series.pdf Description: FIXED IND 10UH 130MA 3.7 OHM TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 3.7Ohm Max
Q @ Freq: 55 @ 7.9MHz
Frequency - Self Resonant: 50MHz
Material - Core: Iron
Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 130 mA