IM02ER1R0F Vishay Dale
IM_Series.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 1UH 385MA 1 OHM TH
Tolerance: ±1%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 1Ohm Max
Q @ Freq: 25 @ 25MHz
Frequency - Self Resonant: 230MHz
Material - Core: Phenolic
Inductance Frequency - Test: 25 MHz
Part Status: Obsolete
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 385 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 385MA 1 OHM TH, Tolerance: ±1%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 1Ohm Max, Q @ Freq: 25 @ 25MHz, Frequency - Self Resonant: 230MHz, Material - Core: Phenolic, Inductance Frequency - Test: 25 MHz, Part Status: Obsolete, Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 385 mA.