IM02RU110J Vishay Dale
IM_Series.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 11UH TH
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Material - Core: Iron
Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz
Part Status: Obsolete
Inductance: 11 µH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 11UH TH, Tolerance: ±5%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Material - Core: Iron, Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz, Part Status: Obsolete, Inductance: 11 µH.