IM04BH180K Vishay Dale
IM_Series.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 18UH 185MA 2.25 OHM TH
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 2.25Ohm Max
Q @ Freq: 75 @ 2.5MHz
Frequency - Self Resonant: 34MHz
Material - Core: Iron
Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz
Part Status: Obsolete
Inductance: 18 µH
Current Rating (Amps): 185 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 18UH 185MA 2.25 OHM TH, Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 2.25Ohm Max, Q @ Freq: 75 @ 2.5MHz, Frequency - Self Resonant: 34MHz, Material - Core: Iron, Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz, Part Status: Obsolete, Inductance: 18 µH, Current Rating (Amps): 185 mA.