IM04BH201J Vishay Dale
IM_Series.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 200UH 106MA 7.1 OHM TH
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 7.1Ohm Max
Q @ Freq: 65 @ 790kHz
Frequency - Self Resonant: 6.5MHz
Material - Core: Iron
Inductance Frequency - Test: 790 kHz
Part Status: Obsolete
Inductance: 200 µH
Current Rating (Amps): 106 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 200UH 106MA 7.1 OHM TH, Tolerance: ±5%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 7.1Ohm Max, Q @ Freq: 65 @ 790kHz, Frequency - Self Resonant: 6.5MHz, Material - Core: Iron, Inductance Frequency - Test: 790 kHz, Part Status: Obsolete, Inductance: 200 µH, Current Rating (Amps): 106 mA.