IM04BH220J Vishay Dale
IM_Series.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 22UH 175MA 2.5 OHM TH
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 2.5Ohm Max
Q @ Freq: 75 @ 2.5MHz
Frequency - Self Resonant: 30MHz
Material - Core: Iron
Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz
Part Status: Obsolete
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 175 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 22UH 175MA 2.5 OHM TH, Tolerance: ±5%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 2.5Ohm Max, Q @ Freq: 75 @ 2.5MHz, Frequency - Self Resonant: 30MHz, Material - Core: Iron, Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz, Part Status: Obsolete, Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 175 mA.