IM04EB330K
IM04EB330K Vishay Dale
IM_Series.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 33UH 165MA 3 OHM TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.156" Dia x 0.375" L (3.96mm x 9.53mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 3Ohm Max
Q @ Freq: 65 @ 2.5MHz
Frequency - Self Resonant: 19MHz
Material - Core: Iron
Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 165 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 33UH 165MA 3 OHM TH, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.156" Dia x 0.375" L (3.96mm x 9.53mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 3Ohm Max, Q @ Freq: 65 @ 2.5MHz, Frequency - Self Resonant: 19MHz, Material - Core: Iron, Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz, Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 165 mA.