IM06BH120J Vishay Dale
IM_Series.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 12UH 370MA 1.05 OHM TH
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.190" Dia x 0.440" L (4.83mm x 11.18mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.05Ohm Max
Q @ Freq: 50 @ 2.5MHz
Frequency - Self Resonant: 36MHz
Material - Core: Iron
Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz
Part Status: Obsolete
Inductance: 12 µH
Current Rating (Amps): 370 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 12UH 370MA 1.05 OHM TH, Tolerance: ±5%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.190" Dia x 0.440" L (4.83mm x 11.18mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.05Ohm Max, Q @ Freq: 50 @ 2.5MHz, Frequency - Self Resonant: 36MHz, Material - Core: Iron, Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz, Part Status: Obsolete, Inductance: 12 µH, Current Rating (Amps): 370 mA.