IM06BH1R0K Vishay Dale
IM_Series.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 1UH 930MA 290 MOHM TH
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.190" Dia x 0.440" L (4.83mm x 11.18mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 290mOhm Max
Q @ Freq: 40 @ 25MHz
Frequency - Self Resonant: 200MHz
Material - Core: Phenolic
Inductance Frequency - Test: 25 MHz
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 930 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 930MA 290 MOHM TH, Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.190" Dia x 0.440" L (4.83mm x 11.18mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 290mOhm Max, Q @ Freq: 40 @ 25MHz, Frequency - Self Resonant: 200MHz, Material - Core: Phenolic, Inductance Frequency - Test: 25 MHz, Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 930 mA.