IM06BH270K Vishay Dale
IM_Series.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 27UH 205MA 2.75 OHM TH
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.190" Dia x 0.440" L (4.83mm x 11.18mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 2.75Ohm Max
Q @ Freq: 65 @ 2.5MHz
Frequency - Self Resonant: 22MHz
Material - Core: Iron
Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz
Inductance: 27 µH
Current Rating (Amps): 205 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 27UH 205MA 2.75 OHM TH, Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.190" Dia x 0.440" L (4.83mm x 11.18mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 2.75Ohm Max, Q @ Freq: 65 @ 2.5MHz, Frequency - Self Resonant: 22MHz, Material - Core: Iron, Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz, Inductance: 27 µH, Current Rating (Amps): 205 mA.