Продукція > VISHAY DALE > IM10RFCLBH100K12
IM10RFCLBH100K12 Vishay Dale
IM_Series.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 10UH 1.8A 150 MOHM TH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук