Продукція > VISHAY DALE > IM10RFCLBH103J12
IM10RFCLBH103J12 Vishay Dale
IM_Series.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 10MH 80MA 80 OHM TH
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.310" Dia x 0.900" L (7.87mm x 22.86mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 80Ohm Max
Q @ Freq: 65 @ 150kHz
Frequency - Self Resonant: 450kHz
Material - Core: Iron
Inductance Frequency - Test: 150 kHz
Inductance: 10 mH
Current Rating (Amps): 80 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 10MH 80MA 80 OHM TH, Tolerance: ±5%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.310" Dia x 0.900" L (7.87mm x 22.86mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 80Ohm Max, Q @ Freq: 65 @ 150kHz, Frequency - Self Resonant: 450kHz, Material - Core: Iron, Inductance Frequency - Test: 150 kHz, Inductance: 10 mH, Current Rating (Amps): 80 mA.