Продукція > VISHAY DALE > IM10RFCLBH180J12
IM10RFCLBH180J12 Vishay Dale
IM_Series.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 18UH 1.15A 400 MOHM TH
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.310" Dia x 0.900" L (7.87mm x 22.86mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 400mOhm Max
Q @ Freq: 75 @ 5MHz
Frequency - Self Resonant: 29MHz
Material - Core: Iron
Inductance Frequency - Test: 5 MHz
Part Status: Active
Inductance: 18 µH
Current Rating (Amps): 1.15 A
Написати відгук
Description: FIXED IND 18UH 1.15A 400 MOHM TH, Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.310" Dia x 0.900" L (7.87mm x 22.86mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 400mOhm Max, Q @ Freq: 75 @ 5MHz, Frequency - Self Resonant: 29MHz, Material - Core: Iron, Inductance Frequency - Test: 5 MHz, Part Status: Active, Inductance: 18 µH, Current Rating (Amps): 1.15 A.